Wodne Tarasy – debiut na łamach prasy

Na łamach najnowszego wydania magazynu “Pływalnie i baseny” (nr 37/marzec-czerwiec 2021) zagościł artykuł dotyczący Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód w Siemiatyczach. Jest to pierwszy materiał o siemiatyckiej pływalni, jaki pojawił się w prasie drukowanej od czasu otwarcia Wodnych Tarasów.

W materiale pt. “Siemiatycze postawiły na OZE – Ekologiczne Wodne Tarasy” znaleźć można informacje o lokalizacji, projekcie i finansowaniu inwestycji, a także o historii powstania, zastosowanych innowacyjnych rozwiązaniach oraz funkcjach i celach, jakie pełni Międzynarodowe Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód. Artykuł zilustrowany jest licznymi zdjęciami siemiatyckiej pływalni.

Specjalistyczny magazyn branżowy “Pływalnie i baseny” jest czasopismem przeznaczonym dla profesjonalistów, dostarcza pożytecznych porad, pomysłów i informacji. Wydawnictwo tworzą osoby z doświadczeniem i od lat związane z branżą.

Źródło: Urząd Miasta Siemiatycze

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram