OFERTA

PŁYWALNIA WODNE TARASY

Trzy kondygnacje budynku (w tym jedna podziemna) obejmują powierzchnię ponad 2 tys. m2. Z pływalni może korzystać jednocześnie do 100 osób. Na piętrze znajduje się szatnia koedukacyjna z lustrami i suszarkami do włosów, łaźnie męska i damska, przebieralnie rodzinne i miejsce do przewijania niemowląt. Z szatni wyjście prowadzi do przestrzeni niecek basenowych, tam też znajduje się wejście na zjeżdżalnię. Na dachu umiejscowione jest pomieszczenie kotłowni oraz panele fotowoltaiczne.

Atrakcje Wodnych Tarasów

Wszystkie nasze atrakcje są w cenie biletu!

Basen Sportowy

Wymiary naszego basenu sportowego to 25x12,5 m z sześcioma torami o głębokości 1,8-1,3 m. Na basenie tym zamontowane jest wypłycenie na jednym z torów, umożliwiające bezpieczną naukę pływania nawet dla najmłodszych!

Basen rekreacyjny

Basen rekreacyjny o głębokości 1,2 m, ma na wyposażeniu urządzenia do masażu ciała pęcherzykami powietrza i strugami wody.

Jacuzzi

Dwie podświetlane wanny z hydromasażem sprawią, że trudy dnia codziennego pójdą w zapomnienie w oka mgnieniu!

Sauny

Dla osób szukających wytchnienia w naszej strefie relaksu dostępne są sauny tradycyjna, IR oraz sucha.
Uwaga! Strefa saun czynna jest:
-  od pon. do pt. w godzinach 17:00-21:45
- w weekendy w godzinach 16:00-21:45

Zjeżdżalnia

Dla tych z kolei, którzy poszukują mocniejszych wrażeń dostępna jest zjeżdżalnia o dł. 37 m, której ujście znajduje się w basenie rekreacyjnym. Ze zjeżdżalni może skorzystać każdy kto skończył 10 lat i ma minimum 150 cm wzrostu.

Brodzik dla dzieci

Dla naszych najmłodszych milusińskich przygotowaliśmy brodzik o głębokości 10 cm z trzema fantazyjnymi atrakcjami.

Galeria zdjęć

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram