1. Urodziny Pływalni WODNE TARASY

Szanowni Państwo,

Pływalnia WODNE TARASY w ramach Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód w Siemiatyczach w październiku będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Rok temu, 13 października, Miasto otrzymało zaświadczenie potwierdzające zakończenie budowy Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód. W październiku 2020 planowaliśmy uroczyste otwarcie, przecięcie wstęgi i poświęcenie obiektu. Niestety, wszystko uniemożliwiły nam obostrzenia związane z COVID-19, z związku z czym oficjalne otwarcie i poświęcenie miało miejsce 14 lutego 2021 r., w bardzo wąskim gronie. Dzień później pływalnia rozpoczęła pracę. Rok temu zapowiadałem organizację pierwszych urodzin pływalni. Ten moment właśnie nadszedł. Z okazji jubileuszu, w drugi weekend października mieszkańcom oraz gościom odwiedzającym Siemiatycze szykujemy mnóstwo atrakcji. Z wielką radością zapraszam na wydarzenia organizowane w ramach 1. Urodzin Pływalni Wodne Tarasy. Od piątku – 8 października do niedzieli – 10 października, zarówno na basenie jak i w hali widowiskowo-sportowej odbędą się: koncerty muzyczne, spotkanie kabaretowe, pokaz akrobatyczno-artystyczny oraz animacje dla najmłodszych.

Burmistrz Siemiatycz
Piotr Siniakowicz

1. Urodziny Pływalni WODNE TARASY – program 

Moc atrakcji czeka na osoby, które odwiedzą pływalnię WODNE TARASY jak i halę widowiskowo-sportową w dniach od 8 do 10 października 2021 r.

Świętowanie rozpocznie się już w piątek, 8 października, w muzycznej oprawie – o godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej zagrają Chłopcy Kontra Basia, a następnie o godz. 19:00 – Strachy na Lachy. Sobota, 9 października, będzie dniem pokazów i animacji dla dzieci – o godz. 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 będzie można obejrzeć pokazy pływania synchronicznego w wykonaniu niezwykłych artystek z grupy Synchro Show. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział we wspólnej zabawie z pływającymi w basenie syrenami. To wszystko na pływalni, przy zakupie biletu warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. W sobotni wieczór, o godz. 20:00, w hali widowiskowo-sportowej wystąpi kabaret Paranienormalni ze swoim najnowszym programem “Bez znieczulenia”. „Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i energii, z której kabaret słynie od lat – mieszanka pandemicznych historii i tematów, które w ostatnich miesiącach bliskie są każdemu. Ostatniego dnia urodzinowego weekendu, w niedzielę 10 października, od godz. 10:00 do 20:00 na pływalni będzie można spędzić czas na wodnym placu zabaw, natomiast o godz. 14:00 i 16:00 najmłodsi ponownie będą mogli spotkać się z niezwykłymi syrenami. Ostatnim z przewidzianych wydarzeń jest pokaz akrobatyczno-artystyczny, w hali widowiskowo-sportowej, który rozpocznie się o godz. 17:00. Wszystkie wydarzenia odbywające się w hali przy ul. Świętojańskiej 25A będą bezpłatne. Wstęp na pływalnię wymaga wykupienia biletu i posiadania stroju do pływania. Ilość miejsc ograniczona!

Źródło: Urząd Miasta Siemiatycze

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram