Solidarni z Ukrainą 27.03.2022 r.

27 marca w Siemiatyczach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest przede wszystkim pomoc, okazanie solidarności i wsparcia Ukrainie. „Solidarni z Ukrainą” to inicjatywa integrująca mieszkańców Siemiatycz, będąca wyrazem wspólnego sprzeciwu wobec wojny w tym kraju. Spotkanie ma być symbolem jedności i wspólnego zaangażowania wszystkich ludzi dobrej woli w pomoc, której tak bardzo potrzebują osoby uciekające przed wojną, jak również obywatele Ukrainy, którzy pozostali w swoim kraju.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00 w hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach (ul. Świętojańska 25A). W programie m.in. zabawy sportowe, taneczne i plastyczne, dmuchańce, malowanie twarzy przygotowane przez Siemiatycki Klub Juniora, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Siemiatycki Ośrodek Kultury i Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Nie zabraknie pysznej kuchni, o którą zadba Klub Seniora czy słodkości dla najmłodszych. Chętni będą mogli także zatańczyć zumbę pod wykwalifikowanym okiem trenerów fitness z klubu ActiveLine.

Źródło: Urząd Miasta Siemiatycze

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram