OTYLIA SWIM TOUR #ZostanMistrzemZycia w Siemiatyczach!

Siemiatycze znalazły się na trasie tegorocznej edycji projektu OTYLIA SWIM TOUR, realizowanego przez fundację Otylii Jędrzejczak. OTYLIA SWIM TOUR zawita w WODNYCH TARASACH w niedzielę, 16 października. Tego dnia pływalnia miejska świętować będzie swoje drugie urodziny.

OTYLIA SWIM TOUR to cykl jednodniowych warsztatów z udziałem Otylii Jędrzejczak, jednej z największych gwiazd polskiego sportu, specjalizującej się w pływaniu w stylu motylkowym i dowolnym, mistrzyni olimpijskiej, wielokrotnej rekordzistki Europy, rekordzistki i mistrzyni świata, od 2021 roku stojącej na czele Polskiego Związku Pływackiego.

Zapisy na warsztaty ruszyły na stronie internetowej OTYLIA SWIM TOUR, wystarczy kliknąć w kafelek z logotypem Siemiatycze Blisko i wypełnić zgłoszenie, link do strony z formularzem zgłoszeniowym podajemy poniżej:

https://otyliaswimtour.pl

W spotkaniach uczestniczą młodzi miłośnicy pływania, a także ich rodziny i trenerzy. Dla każdej z tych grup przekazywana jest odpowiednio sprofilowana wiedza.

Harmonogram OTYLIA SWIM TOUR – Siemiatycze, 16 października 2022, Pływalnia WODNE TARASY/HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA ul. Świętojańska 25A

9:15 – 10:00 rejestracja uczestników

10:00 – 10:25 oficjalne otwarcie projektu, prowadzi: Otylia Jędrzejczak

10:45 – 12:15 zajęcia na pływalni (grupa A) i sali gimnastycznej (grupa B); (podział na grupy podczas rejestracji)

12:15 – 13:00 przerwa na posiłek

13:05 – 14:15 wykład Otylii Jędrzejczak dla dzieci, zdjęcia i autografy

14:15 -15:45 zajęcia na pływalni (grupa B) i sali gimnastycznej (grupa A)

Otwarte zajęcia dla rodziców, opiekunów, trenerów, gości: ul. Zaszkolna 1 (sala S.O.K.)

10:30 – 12:15 zajęcia z psychologiem sportowym dla trenerów, opiekunów, rodziców

12:30 – 14:30 zajęcia z dietetykiem dla trenerów, opiekunów, rodziców

UWAGA: W związku z Otylia Swim Tour, 16 października pływalnia WODNE TARASY będzie otwarta dla osób indywidualnych od godz. 17:00.

Źródło: Urząd Miasta Siemiatycze

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram