Oddaj głos na siemiatycką pływalnię!

Można już głosować na Międzynarodowe Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód z krytą pływalnią Wodne Tarasy w Siemiatyczach na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE w ramach konkursu “Inwestycja z perspektywą”. Głosowanie internetowe trwa od 1 do 10 lutego 2023 r. do godz. 16:00 i można w nim oddać więcej niż jeden ważny głos! Laureaci zostaną ogłoszeni 27 lutego br.

Głosowanie odbywa się na stronie Serwisu Samorządowego PAP – zagłosuj na Międzynarodowe Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód w Siemiatyczach

Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni w plebiscycie internetowym – wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (wg stanu na 1 stycznia 2022 r. podanego przez GUS). Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie.

Organizowany przez Serwis Samorządowy PAP konkurs “Inwestycja z perspektywą” ma za zadanie promować samorządowe inwestycje współfinansowane z funduszy unijnych, a także inspirować innych do podejmowania podobnych inicjatyw.

Źródło: Urząd Miasta Siemiatycze

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram