Kino w Twoim Mieście 27 stycznia 2024 r.

Kino w Twoim Mieście serdecznie zaprasza na seanse filmowe w czasie ferii, 27 stycznia 2024 r. (sobota) w Siemiatyczach, w sali koncertowo-kinowej przy ul. Świętojańskiej 25 (wejście od strony pływalni).
Plan projekcji:


12.00 – “Wyfrunięci” (2023), animacja
Rodzina kaczek opuszcza swój staw, wyruszając w emocjonującą podróż po nieznanym dotąd świecie.


13.45 – “Akademia Pana Kleksa” (2023), fantasy, familijny
Nowa, uwspółcześniona wersja bajki Brzechwy opowiada historię dziewczynki Ady Niezgódki, która trafia do Akademii Pana Kleksa, by poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności.


16.00 – “Wonka” (2023), fantasy, przygodowy
Widzowie poznają młodego Willy’ego Wonkę, pełnego pomysłów i determinacji, by zmienić świat dzięki smakowitym wynalazkom. Udowadnia zarazem, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzeń.


18.15 i 20.00 – “Baby boom czyli Kogel Mogel 5” (2024), komedia
Piotruś razem z żoną, teściową oraz Leopoldem przenosi się do nowego domu, zabytkowego dworku. Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka, z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy i wiele nieprzewidzianych zdarzeń.


Ceny biletów to 18 zł (ulgowy) i 22 zł (normalny).
Sprzedaż biletów na wszystkie seanse rozpocznie się o godz. 11:15 w dniu projekcji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: www.siemiatycze.eu

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram