Kino w Twoim Mieście 09.03.2024

W sobotę 9 marca br. Kino w Twoim Mieście zaprasza na najnowsze emocjonujące produkcje filmowe, których projekcja odbędzie się w sali koncertowo-kinowej przy ul. Świętojańskiej 25 w Siemiatyczach.

We wspomnianym terminie zostaną wyświetlone następujące filmy:

13.00 i 14.45 – Kung Fu Panda 4 (2024)

Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby… dać sobie już spokój. A dokładniej ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Wiąże się z tym wiele problemów jak i ogrom nowych, emocjonujących przygód.

16.30 – Sami swoi. Początek (2024)

Zabawna i pełna humoru historia doskonale znanych bohaterów. „Sami swoi. Początek” to opowieść o czasach kiedy Kargul i Pawlak zamieszkiwali w Krużewnikach na Podolu. Wybuchowe charaktery i drobne złośliwości z wielką historią w tle zapewnią widzom niepowtarzalne wspomnienia.

18.45 – Diuna II (2024)

Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad’Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.

Bilety z cenie 18 zł (ulgowy) i 22 zł (normalny). Sprzedaż biletów na pierwszy seans rozpocznie się o godz. 12:00. Na kolejne seanse – sprzedaż biletów rozpocznie się o godz. 13:15 (15 minut po rozpoczęciu pierwszego seansu). Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: www.siemiatycze.eu

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram