Otwarcie pływalni WODNE TARASY

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy

zgodnie z zapowiedzią rządu, przekazaną do wiadomości publicznej 5 lutego br., dotyczącą luzowania obostrzeń związanych z pandemią Covid-19, w najbliższym czasie możliwe będzie m.in. otwarcie basenów. Na ten moment czekaliśmy od października ubiegłego roku, kiedy to zakończyła się budowa krytej pływali WODNE TARASY w ramach Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód w Siemiatyczach.

Zależy nam na tym, by mieszkańcy mogli jak najszybciej korzystać z basenu, oczywiście przy zachowaniu wytycznych i zasad korzystania z tego rodzaju obiektów, zapewniających zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników. Obecnie przeprowadzane są badania wody. 14 lutego br. budynek Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód zostanie poświęcony. Planujemy, że od 15 lutego z pływalni będą mogli korzystać mieszkańcy Miasta i wszyscy chętni.

Uroczystość otwarcia obiektu, połączona z atrakcjami dla mieszkańców, zostaje przełożona w czasie. Dziś najważniejsze jest to, że WODNE TARASY lada dzień będą otwarte! Serdecznie zapraszam, budowaliśmy dla Was!

Burmistrz Siemiatycz

Piotr Siniakowicz

Źródło: Urząd Miasta Siemiatycze

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram